reklama

Sylwester i Nowy Rok na porodówce w Policach. Na świat przyszło troje dzieci

  • Aktualności
  • schedule Czas czytania: 1 minuta

W polickim szpitalu podczas Sylwestra i Nowego Roku na świat przyszło troje dzieci.

Sylwester i Nowy Rok na porodówce w Policach. Na świat przyszło troje dzieci
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM / [zdjęcie: Gracjan Broda]

Pierwsze z nich urodziło się 31 grudnia o godzinie 18:46. Na porodówce szpitala w Policach przyszła na świat dziewczynka o imieniu Apolonia. Kolejne narodziny miały miejsce już w Nowym Roku – o godzinie 1:43 urodził się chłopiec, a o 5:14 na świat przyszła Karolinka.

Co najważniejsze, wszystkie dzieci urodziły się zdrowe i otrzymały maksymalną ocenę 10 punktów w skali Apgar.

To również powinno Cię zainteresować

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie ma nadzieję, że to nie koniec dobrych wiadomości i wkrótce będzie mógł poinformować o kolejnych narodzinach.

Czy jeszcze dziś w polickim szpitalu na świat przyjdzie kolejne dziecko?

Udostępnij Artykuł

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.