reklama
reklama
Aplikacja Rowerowa

Uroczyście otwarto sezon żeglarski na Przystani Olimpia w Policach

  • Aktualności
  • schedule Czas czytania: 1 minuta

W sobotnie południe na terenie Przystani Żeglarskiej Olimpia w Policach odbyło się uroczyste otwarcie sezonu żeglarskiego. W wydarzeniu udział wzięli członkowie klubu, sympatycy żeglarstwa oraz zaproszeni goście.

Uroczyście otwarto sezon żeglarski na Przystani Olimpia w Policach
Poczet sztandarowy wciąga biało-czerwoną flagę na maszt / [zdjęcie: Gracjan Broda]

Oficjalna część rozpoczęła się od wciągnięcia biało-czerwonej flagi na maszt przez poczet sztandarowy. Następnie gospodarze wydarzenia powitali uczestników i podkreślili znaczenie wieloletnich tradycji żeglarskich w Policach.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne świętowanie i integrację. Uczestnicy mieli okazję do rozmów, spotkań w żeglarskim gronie oraz spędzenia czasu w atmosferze rozpoczynającego się sezonu na wodzie.

To również powinno Cię zainteresować

Otwarcie sezonu było również symbolicznym początkiem kolejnych miesięcy pełnych żeglarskich wydarzeń, regat i aktywności organizowanych na terenie przystani Olimpia.

Udostępnij Artykuł

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.