reklama
reklama [1170px x 300px] | Header -- Andrzej Bednarek głosuje na Władysława Diakuna

reklama

W środę nastąpi wstrzymanie dostaw wody w Bezrzeczu

Wodociągi Zachodniopomorskie w Goleniowie zawiadamiają, że dnia 28 lutego w godzinach od 9:00 do 14:00 wstrzymana zostanie dostawa wody w miejscowości Bezrzecze.

Wstrzymanie dostaw wody w miejscowości Bezrzecze / zdjęcie: Pixabay

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podyktowane jest to pracami modernizacyjnymi stacji uzdatniania wodyinformują Wodociągi Zachodniopomorskie w Goleniowie.

Wodociągi Zachodniopomorskie przepraszają za powstałe utrudnienia.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.