reklama

Wędkarze zafundowali uczestnikom Dzień Dziecka na wodzie

W sobotni poranek na Przystani Wędkarskiej PZW 39 zorganizowano imprezę z okazji Dnia Dziecka dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Policach.

Rejs po Odrze z okazji Dnia Dziecka zafundowali wędkarze z Przystani Wędkarskiej PZW 39 w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Imprezę uroczyście otworzył burmistrz Polic Krystian Kowalewski, który podkreślił znaczenie rzeki Łarpia w perspektywie dalszego rozwoju rekreacji wodnej na terenie Gminy Police.

Wędkarze przygotowali dla uczestników nie lada atrakcję – rejs po Odrze łódkami. Nad bezpieczeństwem czuwali ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zwieńczeniem wyprawy był słodki poczęstunek oraz wspólne grillowanie.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.