reklama
reklama [1170px x 300px] | Header -- Damian Walczak głosuje na Władysława Diakuna

reklama

12 autobusów hybrydowych trafi do Polic ze środków europejskich

Środki europejskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych to nie tylko ścieżki rowerowe. To również środki finansowe na zakup taboru niskoemisyjnego dla Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

W sumie do SPPK ma trafić 12 autobusów niskoemisyjnych / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ramach projektu zakupionych zostanie 12 autobusów hybrydowychmówi burmistrz Polic Władysław Diakun.

Do Spółki trafi 6 autobusów przegubowych oraz taka sama ilość autobusów solowych.

Zakup nowoczesnego taboru na potrzeby komunikacji miejskiej to kolejny etap rozwoju transportu publicznego w Policach oraz na obszarze metropolitalnym.

Wszystkie autobusy będą przystosowane do bezpiecznego i komfortowego korzystania przez osoby niepełnosprawne, a także zostaną wyposażone w udogodnienia dla osób niedowidzącychzapowiada Władysław Diakun.

Gmina Police ma otrzymać na ten cel blisko 20 milionów złotych.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.